вик интернет услуги подаване на данни

Съобщение относно нарушаване на нормалното водоподаване във връзка с извършване на дейности по проект „Изграждане на ВиК инфраструктура.

Н а 6 септември изтича крайният срок за подаване.

за контакт, на който да бъде уведомен за резултата след като данните, които е попълнил.

Това се нарича „обявяване на хранителната стойност.

стойност трябва да включва следните данни: Енергийната стойност и количествата.

Тази публикация е създадена в рамките на проект „Изграждане на ВиК инфраструктура на обособената територия, обслужвана от „ВиК“ ООД −.

Заради цената на електроенергията: Отпускат до 16 млн. лв. на ВиК дружества – включени в цените на регулираните ВиК услуги на операторите. По този начин ще се стабилизира финансовото състояние на дружествата, ще се.

спирателен кран преди водомер Уеб evn България е част от водещия австрийски концерн evn ag и е активна в областите: разпределение, продажба и търговия с ел. енергия, топлоснабдяване, co2, ВЕИ. Тунис пък победи с 2:0 Иран с попадения през второто полувреме. Наим Слити вкара в 62-та минута от дузпа след игра с ръка на Аболфази Джалали. 4 okt. 2017.

Срокът за подаване на коригиращи данъчни декларации е до 30 септември, припомня Националната агенция за приходите (НАП). Данните, посочени в.